Egzaminy poprawkowe 2016

EGZAMINY POPRAWKOWE

Data Godzina Przedmioty
26.08.2016
9.00 biologia
chemia
29.08.2016
9.00 matematyka
29.08.2016
11.00 język polski Dodane przez Admin dnia 23 czerwiec 2016
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Zakończenie roku szkolnego 24.06.2016 r.

8.00 - Msza Święta
9.00 - Apel
10.15 - Spotkanie z wychowawcami w klasach

Przywozy do kościoła - jak zwykle
Odwozy:
10.50 - Kopki, Chałupki 
11.10 - Przędzel, Stróża

 Dodane przez Admin dnia 22 czerwiec 2016
Zajęcia w dniu 22.06.2016

Zajęcia w dniu 22 czerwca 2016 r. (środa)

KOMERS

>Plan zajęć<

 Dodane przez Admin dnia 20 czerwiec 2016
Pielgrzymka na Święty Krzyż

20 maja 22. osobowa grupa gimnazjalistów uczestniczyła w dorocznej pielgrzymce na Święty Krzyż. Na uroczystości przyjechali uczniowie klas trzecich gimnazjów z terenu całej diecezji. Mszę Świętą koncelebrował i homilię wygłosił ksiądz biskup Edward Frankowski. Zachęcał młodzież do właściwych, dobrych wyborów na dalsze lata życia. Mówił też o Światowych Dniach Młodzieży, które w tym roku odbędą się w Krakowie. Prosił gimnazjalistów o osobiste uczestniczenie w tych wydarzeniach. Uczniami opiekowali się ksiądz katecheta Zbigniew Kargul i Marek Uldynowicz.

Marek Uldynowicz

 Dodane przez Admin dnia 26 maj 2016
Sukcesy naszych uczniów

13 maja br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Nisku  odbył się etap finałowy IV edycji Powiatowego Konkursu Chemicznego dla Gimnazjalistów „Poczuj chemię do chemii”. W konkursie organizowanym pod patronatem Starosty Niżańskiego uczestniczyło 21 uczniów z 7 gimnazjów naszego powiatu.
Konkurs obejmował dwie kategorie: rozwiązanie testu składającego się z zadań zamkniętych i otwartych oraz prezentację filmu na temat „Doświadczenia chemiczne – Rola barw w obserwacji reakcji chemicznych”, autorstwa grupy uczniów.
Naszą szkołę, w części pisemnej reprezentowali: Mieszko Majewski, Jakub Sagan oraz Kacper Wołcz.
Jakub Sagan, jako jedyny z uczestników, bezbłędnie rozwiązał wszystkie zadania w teście i zajął I miejsce w indywidualnej klasyfikacji pisemnej części konkursu. Tym samym otrzymał tytuł laureata konkursu. Jego sukces będzie wpisany na świadectwie ukończenia gimnazjum.
Łączna suma punktów, uzyskana za testy zapewniła naszej drużynie I miejsce w kategorii wiedzowej konkursu.
W kategorii: filmowa prezentacja doświadczeń, nasze gimnazjum reprezentowała drużyna w składzie: Gabriel Pieróg, Paweł Sekulski i Kacper Wołcz. Film chłopców zajął II miejsce w swojej kategorii.
W klasyfikacji łącznej, w której zsumowano punkty za testy i prezentację filmową, nasza szkoła zajęła I miejsce.
Dyplomy i nagrody zwycięzcom i uczestnikom konkursu wręczyli Wicestarosta Niżański Adam Mach oraz Dyrektor LO Jerzy Stelmach.

Za zdobycie pierwszego miejsca w tegorocznej edycji konkursu uczniowie naszej szkoły będą mogli w nagrodę wyjechać razem z grupą uczniów niżańskiego liceum, na warsztaty chemiczne na Wydział Chemii Politechniki Rzeszowskiej.

Gratulujemy naszym zwycięzcom i życzymy im równie udanych sukcesów w dalszej   karierze edukacyjnej.

Małgorzata Pędlowska

 Dodane przez Admin dnia 26 maj 2016
Wycieczka do Krakowa

W dniach 9-10 maja grupa uczniów naszego gimnazjum i PSP nr 2 uczestniczyła w wycieczce do Krakowa. Zwiedziliśmy m.in. Wawel (zamek i katedrę), Stare Miasto (w tym podziemną trasę turystyczną), Centrum Pamięci im. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach. Byliśmy też w Kalwarii Zebrzydowskiej. Opiekunami wycieczki byli dyrektor Andrzej Błaż i Marek Uldynowicz.

Marek Uldynowicz

 Dodane przez Admin dnia 26 maj 2016
Strona 1 z 70 1 2 3 4 > >>