Wycieczka do Kończyc

14 czerwca odbyła się wycieczka rowerowa, w której uczestniczyli uczniowie klas:

I A, I B, I C, I D i II B. Młodzieżą opiekowali się nauczyciele: Aleksandra Tofilska, Katarzyna Pytlak, Lucyna Jaśkowska, Katarzyna Michalska, Waldemar Skiba, ks. Paweł Marek i Marek Uldynowicz. Przejechaliśmy piękną trasą Nadleśnictwa Rudnik około 20 km.

Punktem docelowym były Kończyce, gdzie czas upłynął na zabawach i grach sportowych, oraz oczywiście posiłku. Uczniowie niechętnie wyruszali w powrotną drogę i już planują następną taką eskapadę. Ale to już po wakacjach.

 Dodane przez Admin dnia 20 czerwiec 2011
Wycieczka w Pieniny

Trzydniowa wycieczka w Pieniny

 

W dniach 8 – 10. 06. 2011 odbyła się wycieczka w Pieniny. Została zorganizowana dla uczniów klasy sportowej. W wycieczce uczestniczyło również kilkunastu uczniów innych klas oraz uczniowie klas I-III Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Rudniku nad Sanem - Stróży pod opieką swoich wychowawców.

Organizatorem wycieczki byli wychowawcy klasy sportowej p. G. Freyer oraz p. M. Krawiec.

 Dodane przez Admin dnia 19 czerwiec 2011
Interaktywny Piknik Wiedzy

Dnia 11 czerwca 2011 r. grupa uczniów i absolwentów naszego gimnazjum: Anna Gruba, Patrycja Pisarska, Damian Młynarz, Sebastian Pokój pod opieką p. dyrektora Andrzeja Błaża uczestniczyła w 2. Interaktywnym Pikniku Naukowym w Rzeszowie. Uczniowie prezentowali swoje prace, które wcześniej uczestniczyły w finale konkursu projektów naukowych: silnik zasilany ciepłem i turbina Herona. Wszyscy zainteresowani mogli zobaczyć działanie urządzeń oraz dowiedzieć się czegoś o ich działaniu.

Więcej informacji na stronie www.mmrzeszow.pl

 Dodane przez Admin dnia 16 czerwiec 2011
Wojewódzkie Zawody LA - Rzeszów

 Doskonałe występy naszych lekkoatletów

 

Dnia 15.05.2011 na stadionie  Resovii w  Rzeszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce.

Osiągnięcia naszych uczniów:

Kamil Pęcak – skok w dal - II miejsce

Wojciech Łojek – skok wzwyż - I miejsce

Bartłomiej Stój – kula - II miejsce

Marek Mierzwa – oszczep - IV miejsce

 

W dniu 22.05.2011  na obiektach lekkoatletycznych Resovii uczniowie naszej szkoły brali udział w Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego w Lidze Lekkoatletycznej osiągając bardzo dobre wyniki:

Kamil Pęcak – skok w dal - I m ( 6.34 )

Wojciech Łojek – skok wzwyż - III m ( 175 )

Bartłomiej Stój – kula - I m (12.78 )

 Dodane przez Admin dnia 10 czerwiec 2011
Targi Edukacyjne

W dniu 11 maja 2011 r. miały miejsce w naszej szkole Gimnazjalne Targi Edukacyjne. Był to kolejny krok, (po warsztatach z doradztwa zawodowego i Targach Edukacyjnych w Nisku oraz wizytach w ramach Dni Otwartych w L.O. i Z.S. w Rudniku nad Sanem) umożliwiający młodzieży trafnie wybrać  szkołę i ewentualnie już skoncentrować się na przyszłym zawodzie.

 Dodane przez Admin dnia 16 maj 2011
Sukcesy naszych sportowców

 Bartłomiej Stój i Kamil Pęcak na podium w lekkoatletycznych zawodach województwa podkarpackiego


W sobotę 7 maja 2011r na stadionie lekkoatletycznym Resovii Rzeszów odbyły się eliminacje zawodów dla młodzieży gimnazjalnej Samsung Athletic Cup 2011.

Wielki sukces odnieśli Bartłomiej Stój oraz Kamil Pęcak uczniowie Publicznego Gimnazjum im Orląt w Rudniku nad Sanem.

Bartłomiej Stój zajął I miejsce w pchnięciu kulą i zakwalifikował się do ogólnopolskiego finału zawodów, który rozegrany zostanie 12 czerwca w Krakowie. Kamil Pęcak startując w Lidze Młodzików wywalczył III miejsce w skoku w dal awansując również do finału krajowego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Dodane przez Admin dnia 13 maj 2011
Strona 35 z 49 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>