Parafiada w Lekkiej Atletyce

Reprezentacja naszego gimnazjum zajęła I miejsce w punktacji drużynowej w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Stalowowolskiego oraz Parafiadzie w Lekkiej Atletyce. Zawody odbyły się 18 września 2014 roku na stadionie MOSiR w Stalowej Woli. Naszą szkołę reprezentowała grupa 30 osobowa. Każdy uczeń mógł wystartować w dwóch dyscyplinach. Zawodnicy, którzy uplasowali się na podium otrzymali dyplomy, medale i nagrody rzeczowe, a szkoła za zwycięstwo drużynowe puchar.

 Dodane przez Admin dnia 23 wrzesień 2014
Wywiadówki

10 września 2014 roku  odbyły się pierwsze w  nowym  roku  szkolnym  wywiadówki.
Poprzedziło je spotkanie ogólne rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem szkoły panem Andrzejem Błażem  i wszystkimi nauczycielami. Dyrektor i pedagog pani Krystyna Pigoń-Kubik przekazali zebranym  najważniejsze informacje o szkole, o wychowawcach  i  organizacji roku szkolnego, a także o sprawach wychowawczych.
Wybrana została Rada Rodziców, w skład  której  wchodzą  przedstawiciele wszystkich  klas. Przewodniczącym  rady ponownie został Marek Betleja.
Następnie odbyły się spotkania rodziców z wychowawcami poszczególnych  klas. Od  kilku lat  w naszej szkole  obok wychowawcy głównego funkcjonuje  przy  każdej klasie wychowawca pomocniczy. Znacznie usprawnia to pracę wychowawczą z młodzieżą.

Marek Uldynowicz

 Dodane przez Admin dnia 16 wrzesień 2014
Spływ kajakowy

Dnia 5 września 2014 roku wraz z opiekunami uczniowie klas sportowych wybrali się do Zwierzyńca. Trasa liczyła 12.5 kilometra. Po dotarciu do miejscowości Oborcz wszyscy dostaliśmy kapoki, a następnie parami wsiedliśmy do kajaków. Pełni sił i energii bez problemu przebyliśmy pierwszy odcinek. Drugi etap rozpoczynał się po pokonaniu zalewu Rudka i przeniesieniu kajaków przez zaporę. Całą trasę przebyliśmy w ciągu 3 godzin. Po dotarciu na miejsce odpoczęliśmy i upiekliśmy kiełbaski. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do domu o godzinie 17.00. Organizatorem wycieczki był pan Mariusz Dechnik. Opiekunowie wycieczki: pani Katarzyna Trojanowska, pani Katarzyna Pytlak, pani Katarzyna Michalska, która nasze zmagania z trudnościami trasy uwieczniała na zdjęciach. Gościnnie płynął z nami pan Mirosław Krawiec.
Uczennica klasy II c

 Dodane przez Admin dnia 10 wrzesień 2014
Informacja o projekcie

INFORMACJA O ROZPOCZĘCIU NABORU W RAMACH PROJEKTU
„NAUKA NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ – PROJEKT ROZWOJOWY
PUBLICZNEGO GIMNAZJUM IM. ORLĄT W RUDNIKU NAD SANEM”

ROK SZKOLNY 2014/2015

Stowarzyszenie „Niżańskie Centrum Rozwoju” wraz z Publicznym Gimnazjum im. Orląt w Rudniku nad Sanem informują, iż w dniach 4 września 2014 r. – 22 września 2014 r. prowadzony jest nabór uczniów i uczennic do projektu „Nauka najlepszą inwestycją – projekt rozwojowy Publicznego Gimnazjum im. Orląt w Rudniku nad Sanem” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych.

>Kliknij, aby powiększyć<


Poniżej znajdują się pliki do pobrania.

Regulamin rekrutacji
Formularz zgłoszeniowy
Informacje o projekcie

 Dodane przez Admin dnia 03 wrzesień 2014
Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

1.09.2014 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015.
W akademii udział wzięła cała szkolna społeczność: uczniowie, rodzice i opiekunowie, nauczyciele i pracownicy gimnazjum  na czele z dyrektorem Andrzejem Błażem. W uroczystości udział wzięli zaproszeni goście: Burmistrz Gminy i Miasta Waldemar Grochowski oraz ksiądz kanonik Edward Franuszkiewicz.
Część artystyczną przygotowali uczniowie klas drugich i trzecich pod opieką nauczycieli.

 

 Dodane przez Admin dnia 02 wrzesień 2014
Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku  szkolnego 2013/2014.
W akademii wzięła udział cała społeczność gimnazjum: dyrektor Andrzej Błaż, wicedyrektor Mirosława Bieńkowska, pracownicy szkoły, w tym obecni i emerytowani nauczyciele, rodzice oraz  przede wszystkim uczniowie. Wśród zaproszonych gości obecni byli: wiceburmistrz Lucjan Tabasz, przedstawicielka środowiska Orląt Mieczysława Konefał, przewodniczący Rady Rodziców Marek Betleja.
Pan Lucjan Tabasz odczytał  zgromadzonym  życzenia  od  Burmistrza Gminy i Miasta Waldemara Grochowskiego. Przekazał też  Nagrodę Burmistrza dla najlepszego  ucznia  naszej  szkoły Joanny Burdzy z klasy III A.
Okolicznościowe piękne przemówienie wygłosiła pani Mieczysława Konefał.
Dyrektor Andrzej Błaż, wspólnie z wychowawcami, wręczył  nagrody dla bardzo dużej grupy wyróżniających się uczniów.

 Dodane przez Admin dnia 01 lipiec 2014
Strona 35 z 81 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>