Spływ kajakowy

Dnia 10 września 2013 roku uczniowie klas sportowych uczestniczyli w spływie kajakowym po rzece Wieprz. W wycieczce brało udział 45 osób oraz 5 opiekunów: p. Trojanowska, p. Michalska, p. Dechnik, p. Sucharski i gościnnie p. Krawiec. Spływ rozpoczął się we wsi Obrocz i przez zalew Rudka -  gdzie przenosiliśmy kajaki, Zwierzyniec dopłynęliśmy do miejscowości Bagno. W sumie pokonaliśmy 13 km, co zajęło nam trzy godziny. Po spływie odbyło się ognisko, upiekliśmy kiełbaski i miło spędziliśmy czas. Z niecierpliwością czekamy na następny wyjazd.

Aleksandra, Laura, Julia

 Dodane przez Admin dnia 20 wrzesień 2013
Sukcesy sportowców

Bardzo dobry wynik naszego gimnazjum we współzawodnictwie sportowym szkół!

Według informacji ze Szkolnego Kalendarza Imprez Sportowych w roku szkolnym 2012/2013 uzyskaliśmy 23 lokatę na 450 szkół gimnazjalnych biorących udział w rywalizacji sportowej w województwie podkarpackim. To świetny wynik i efekt bardzo dobrych rezultatów uzyskanych przez uczniów. Przypomnijmy, że mieliśmy drużynę szachistów, która zdobyła VIII miejsce w Polsce i najlepszych lekkoatletów w województwie. Szkolna reprezentacja piłkarzy zwyciężyła w powiatowej gimnazjadzie, drużyna dziewcząt i chłopców zajęła II miejsce w siatkówce, także dobrze zaprezentowali się uczniowie grający w tenisa stołowego i unihokeja.

 Dodane przez Admin dnia 18 wrzesień 2013
Wywiadówka

W środę - 11 września odbyły się pierwsze wywiadówki. Spotkania w klasach z wychowawcami zostały poprzedzone spotkaniem ogólnym rodziców z dyrektorem Andrzejem Błażem, pedagogiem szkolnym i nauczycielami.

Dyrektor gimnazjum wygłosił okolicznościowe przemówienie. Najważniejsze zagadnienia wychowawcze omówiła pedagog Krystyna Pigoń-Kubik.

Została wyłoniona nowa Rada Rodziców:

Marek Betleja – przewodniczący
Józef  Łojek  - wiceprzewodniczący
Janina Skrzypek – skarbnik
Alina Potoczna – sekretarz
Renata Skiba
Grzegorz Bazan
Zenon Słoniec
Małgorzata Gąsior
Aleksandra Szostecka
Danuta Rzeszutek
Marek Masłowski

Marek Uldynowicz

 Dodane przez Admin dnia 12 wrzesień 2013
Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 zostało poprzedzone Mszą Świętą w naszym kościele parafialnym. Na akademii zebrali się uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Wśród zaproszonych gości byli: Kierownik Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Szkół Halina Sobota,  ksiądz proboszcz Waldemar Farion, ksiądz kanonik Edward Franuszkiewicz, przedstawicielka środowiska Orląt Mieczysława Konefał. Pani Halina Sobota przekazała społeczności gimnazjum życzenia od Burmistrza Gminy i Miasta Waldemara Grochowskiego.

Program artystyczny akademii przygotowali uczniowie klas trzecich pod kierunkiem nauczycieli: Barbary Makowieckiej, Arniki Widziszewskiej, Aliny Szałęgi, Waldemara Skiby, Radosława Młynarskiego i Mariusza Małka.

W okolicznościowym przemówieniu dyrektor Andrzej Błaż szczególnie ciepło powitał uczniów klas pierwszych. Życzył wszystkim gimnazjalistom powodzenia i sukcesów w nowym roku szkolnym.
Marek Uldynowicz

 Dodane przez Admin dnia 04 wrzesień 2013
Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

 Dnia 28 czerwca 2013 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013. Uczestniczyli w nim uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście: kierownik Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół p. Teresa Pieczykolan, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury p. Krystyna Wójcik i przewodniczący Rady Rodziców p. Marek Betleja.

Spotkanie rozpoczęło się przekazaniem sztandaru szkoły dla przedstawicieli młodszych klas i odśpiewaniem hymnu państwowego.

Następnie podsumowano wyniki całorocznej pracy.

 

 

 Dodane przez Admin dnia 10 lipiec 2013
Sukcesy absolwentów

Gratulujemy i kibicujemy Bartkowi!

Bartłomiej Stój - absolwent naszej szkoły z tamtego roku, wywalczył kwalifikacje na Mistrzostwa Świata Juniorów w rzucie dyskiem. Zawody odbędą się za parę dni w Doniecku na Ukrainie. Przypomnijmy, że Bartek pierwsze kroki z dyskiem i kulą stawiał u nas w gimnazjum, pod okiem pana Mirosława Krawca. Obecnie Bartek posiada szósty wynik na świecie w swojej kategorii wiekowej w rzucie dyskiem, który wynosi 61,97 m.

Panu Krawcowi składamy podziękowania za 30 lat pracy z dziećmi i młodzieżą. Gratulujemy wysokich wyników sportowych uzyskiwanych przez przełajowców, lekkoatletów, siatkarzy i piłkarzy. Dziękujemy, że Pan pokazał nam piękno sportu, który uczy życia, współdziałania w dążeniu do wyznaczonego celu, wiary i nadziei w osiągnięcie sukcesu. Zawsze będziemy pamiętać o miłych chwilach spędzonych w szkole.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy bezpiecznych wakacji, pełnych sportowych przeżyć!

Katarzyna Michalska

 Dodane przez Admin dnia 29 czerwiec 2013
Strona 35 z 69 << < 32 33 34 35 36 37 38 > >>